Коли мова йде про забудовника, ми з Вами обираємо перевірених роками та досвідом, компанії, для яких на першому місці буде клієнт та його бажання. Саме таким є львівський забудовник Група компаній «Greenville»!
Група компаній "Greenville"

Група компаній “Greenville” – найуспішніший девелопер міста Львів. Збудовані компанією житлові комплекси «Добра оселя», «Місто трав» та Greenville House вперше на ринку продемонстрували європейську якість та новітній підхід до комфортного життя родини із збереженням екологічного середовища.

Окрім інвестування в будівництво житла та комерційних об’єктів, вкладає кошти та бере безпосередню участь в озелененні населених пунктів, розширенні площ трав’яних газонів, відбудові парків і скверів, алей, очищенні водойм.

Реалізуючи проекти, Greenville дбає, щоб використовувалися тільки сучасні екологічно безпечні матеріали та відповідне обладнання. Ще на етапі проектування будівель закладаються ефективні рішення з енергозбереження, пасивного теплозбереження, улаштування економного освітлення та електрообладнання, максимального поширення площ із зеленими насадженнями та інших заходів.

Група компаній “Greenville” будує найкраще місце для щасливого життя родини у Києві – житловий комплекс Greenville Park.

Сайт

Наші проекти

Поєднання досвіду та успіху
(EN) "Pokrovsky Posad"
(EN) One of the most beautiful residential complexes in Kyiv of premium class. Built on modern technology with the preservation of the historic architectural style of the Podil. Incorporates high standards of safety and comfortable living.
(EN) «Izumrudnyi»
(EN) It is considered to be the most comfortable residential complex in Solomyansky district thanks to a wide choice of internal infrastructure, security and convenient location near the city center. Beloved apartment for 603 families.
(EN) «Vremena goda»
(EN) Located on the border with 27 hectares of Solomensky forest park, the residential complex has everything you need for a comfortable and comfortable life. Many shops and services, a kindergarten, a fitness center and a shuttle service.
ЖК "Місто трав"
Унікальний проект із садом на даху, що дозволяє мешканцям проживати в гармонії з природою. Використання новітніх технологій поєднує практичність та ергономічність квартир з екологічною чистотою.
ЖК "Greenville House"
Поєднує комфорт, безпеку та екологічність. Завдяки сучасній каскадній архітектурі квартири та внутрішній двір світлі й просторі. В комплексі 48% площі дахів та терас озеленено. Працює власна сервісна служба.
ЖК "Добра оселя"
Кращий комплекс для життя родини - безпечний, закритий від проїзду внутрішній двір із ігровими та спортивними майданчиками. Висока якість будівництва та власна внутрішня інфраструктура.

Дізнатись ціну

Дякуємо за Ваше повідомлення

Наш менеджер зателефонує Вам