Раді повідомити, що 7 травня Державна будівельна інспекція видала сертифікат про відповідність першого будинку житлового комплексу бізнес-класу Greenville Park проєктній документації та його готовність до експлуатації. Наразі триває процедура присвоєння поштової адреси.
У введеному будинку всього 332 квартири. З просторих квартир відкриваються розкішні панорамні види на Поділ та центральну частину міста. Майбутні мешканці зможуть самостійно зонувати своє житло за власними потребами й смаками, щоб зробити свою оселю максимально затишною та комфортною.
Житловий комплекс бізнес-класу Greenville Park розташований на Подолі. Це тихий й затишний район з розвиненою зовнішньою інфраструктурою. Мешканці матимуть змогу користуватися послугами найкращих медичних закладів, обирати учбові заклади для власних дітей,відновлювати сили в парках та скверах поруч з будинком. Також до послуг жителів продуктові магазини, кафе, поштові та банківські відділення, тощо.
Комплекс складається з двох 25-поверхових будинків, об’єднаних загальним стилобатом. Зустрічати жителів та гостей Greenville Park буде вхідна група готельного типу, виконана за індивідуальним дизайн-проєктом.
Концепцією ЖК передбачена власна інфраструктура, яка відповідає заявленому класу новобудови. Тут для жителів комплексу відкриються кафе, ресторан, салон краси, стоматологія, тощо. Також резиденти ЖК зможуть займатися спортом у власному фітнес-центрі, відвідувати школу танців на території новобудови. Для найменших мешканців комплексу облаштують зручну дитячу кімнату та сучасні ігрові майданчики. Відпочити з родиною, провести час з друзями або усамітнитися можна буде у власному парку або на лаунж-терасі на експлуатованому даху, звідки відкриваються вражаючі краєвиди на місто.
Також резиденти комплексу зможуть працювати, не покидаючи територію ЖК, адже до складу новобудови входить сучасний спеціально облаштований бізнес-простір зі зручними коворкінгами.
У комплексі також подбали і про чотирилапих улюбленців, для них передбачили лапомийку.

Поширити

Дізнатись ціну

Дякуємо за Ваше повідомлення

Наш менеджер зателефонує Вам