Шановний клієнте!

Компанія Грінвіль ділиться з Вами останніми новинами. Ми впевнено рухаємося до досягнення нашої спільної мети – щасливе життя у ЖК «Грінвіль парк». Вже зовсім скоро ми зможемо всі разом насолодитись комфортом та якістю проживання в одному з будинків комплексу.
💼
Нагадуємо, що відповідно до вимог Проспекту емісії/Рішення про емісію облігації має бути перераховано у строк до 31.07.2020 р. та повідомляємо, що підписання та передача документів, необхідних для оформлення права власності на об’єкт нерухомості (в тому числі і акту приймання-передачі відповідного приміщення), здійснюється після проведення технічної інвентаризації і прийняття Об’єкта будівництва в експлуатацію та виключно за умови пред’явлення облігацій до погашення.
🏗🏢
Будівництво ведеться згідно з проектною та дозвільною документацією, відповідно до будівельних норм. Документація знаходиться у відкритому доступі на сайтах ДАБІ, lun.ua та на офіційному сайті комплексу у розділі «Документи».
🏗📸
Звіт про виконані роботи та фото щомісячно публікуються на сайті у розділі «Хід будівництва» та в офіційному telegram-каналі t.me/GreenvilleKyiv

Інформацію про хід будівництва, іншу інформацію стосовно житлового комплексу завжди можна отримати у відділі продажу +38 044-334-72-75

Поширити

Дізнатись ціну

Дякуємо за Ваше повідомлення

Наш менеджер зателефонує Вам